אודות

קמין סנטר

החברה המובילה בישראל לייבוא, ייצור והתקנה של קמינים ופתרונות חימום מתקדמים משלבת בין ייבוא מותגי איכות לבין ייצור מקומי של קמיני פרימיום ומאפשרת ללקוחותיה לחלום ולהשתעשע כיד הדמיון הטובה ולהתאים לעצמם קמין שבא בקנה אחד עם הסגנון העיצובי ועם טעמם האישי. הקמין הפך שם נרדף לסגנון החיים הטובים. הצבתו בחלל, מכניסה אליו מנות גדושות של טעם משובח ואמירה עיצבית מובחנת.

הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות יצירת חוויית משתמש ורמה ארגונומית גבוהה, כמאפשרות תפעול ידידותי ונוח, בין אם מדובר בקמין עץ או בקמין המופעל באמצעות גז.

קמין סנטר היא היצרנית והמשווקת של VISION FIRE מותג קמיני הגז הישראלי והיבואנית של FRANCO BALGE מותג בלגי המתמחה בייצור קמיני עץ וקמיני נפט יצוקים, STOVY מותג איכות גרמני לייצור קמיני עץ המציעים שימושש חסכוני בעצים, COLOR מותג בעל שם עולמי בתחום הארובות והקמינים והיבואנית הבלעדית של INVICTA, מותג צרפתי, מהבולטים והמובילים בעולם, המתמחה בייצור קמיני עץ.

קמיני INVICTA מהווים את חוד החנית של תחום הקמינים, הן בשל אפקט הבערה הממושכת, המותיר אותם פעילים ומחממים לאורך זמן ממושך, הן בשל השימוש החסכוני בעצים והן בשל עיצוב המוצר, שזכה במגוון פרסי עיצוב נחשקים, בתחרויות באירופה.

VISION FIRE מבית קמין סנטר מיוצר במפעל החברה, המתמחה בייצור קמיני גז יוקרתיים. העובדה שהקמינים הם תוצרת כחול לבן, מאפשרת גמישות גדולה מאוד בעת ייצורם, בקביעת לוחות זמנים, שליטה על תהליך הייצור וביצירת טווחי מחירים אטרקטיביים. הגמישות והנגישות לפס הייצור, מאפשרים לייצר מוצר בהתאמה אישית, ולבצע התאמות למיקומים ספציפיים בחללי הבית, בהתאם לדרישות הלקוח והאדריכל. קמיני הגז מאובזרים בארובה כפולה ובשלט רחוק המאפשר שליטה מלאה על עוצמת הבערה, ניחנים ברמת בטיחות גבוהה ביותר ונושאים את תו התקן הישראל 995. פרט להיותם מעוצבים, בעלי מראה שובה לב, קמיני הגז מציעים הסקה ידידותית לסביבה. הגז הוא משאב טבעי וזול, המאפשר שריפה נקיה ושומר בכך על הסביבה.

קמיני הגז פועלים על גז טבעי או על גז LPG. בשני המקרים מאובזרים הקמינים במבערים האיכותיים ביותר הקיימים , המאפשרים רמת ניצול והספקים גבוהים .. בפני הקסם שמייצרים קמיני הגז קשה לעמוד- מצד אחד עוצמת בערה המפיקה חום איכותי ומצד שני היכולת ליהנות מהצתה באמצעות לחיצה קלה על השלט. השילוב המדויק בין עדינות מינימליסטית ובין נוכחות עוצמתית, מעניקים לקמיני הגז ערכים מוספים שקשה להתחרות בהם. ברוב המקרים קמיני הגז משתלבים בנישות, קירות בעלי זווית של 90 מעלות (קמינן פינתי) בן שני חללים בבית או בתוך הקיר הלבן של חלל המגורים. קמיני הגז היוקרתיים מיוצרים בחברת קמין סנטר, על ידי צוותים הכוללים את מיטב המהנדסים, המתכננים והטכנולוגים, המאפשרים תוצאה סופית העומדת בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות וניראות. קמיני הגז מיוצרים תחת תקנים בן לאומים מחמירים, תוך שימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר.

קמיני הגז וקמיני העץ, איכותיים מאוד ומציעים שני אופנים שונים של בערה. יש מי שיתחבר לקמין העץ, הדורש התעסקות עם העץ עצמו ויש מי שיעדיף לשמור על ידיים נקיות וליהנות מהצתה באמצעות לחיצה קלה על השלט. לקמין סנטר אג’נדת שירות קפדנית ביותר, המעניקה ליווי מלא לאורך כל התהליך, החל משלב ההתאמה של הקמין לחלל, עוד בטרם רכישתו ועד להתקנתו בפועל. החברה מעניקה שירות בכל רחבי הארץ, ללקוחות פרטיים ולאדריכלים. תמהיל פתרונות החימום שמציעה קמין סנטר הוא תמהיל מקיף ביותר, הכולל בנוסף לקמיני העץ והגז גם קמיני נפט, קמיני פלט, תנורים חשמליים בצורת קמין, לדקורציה, ומגוון רחב של אביזרים נלווים, המעניקים למוצר הסופי איכויות נוספות – ארובות מכל הסוגים, כלי תחזוקה, שלט רחוק לקמיני גז ועוד. את כל התהליך, מלווה צוות קמין סנטר, תוך שמקפיד על בקרת ביצועים בשטח, בשלב ההכנות המוקדמות, ההתקנה והחיפוי. ההבנה הגדולה בתחום, הידע הרב והניסיון שנצבר, מאפשרים כולם להעניק ללקוחות קמין סנטר את הטיפול המקיף ביותר, הן ברמה הטכנולוגית, הן ברמת הבטיחות.

 

הסדרי נגישות בחנות

בואו למבצעים

צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם שירות מתאים

אנא השאירו פרטים
ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.